Hoofd menu
  • marathon03
  • marathon02
  • marathon05
  • marathon01

27-e RCC Rottemerenmarathon 31 aug 2014

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 3 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 1 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20 01:49:43,3
2 2 Alexandra van den Elsen Levitas k1ds20 01:54:39,8
3 34 Dörthe Dräger RCC k1d20 02:03:22,5
4 3 Astrid van Dijk RCC k1d20 02:03:28,9
 
Wedstrijd 4 - C1 Heren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 4 Matthias Ebhardt (KC-WikingBochum) KCWB c1-20 01:36:47,8
 
Wedstrijd 5 - K1 Heren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 8 Joep van Bakel Zwetplas k1hs20 01:25:36,3
2 6 Dries Corrijn KCCG k1hs20 01:25:47,1
3 5 Mark Mertens KKYKC k1hs20 01:30:54,2
4 9 Jouke Witteveen Levitas k1hs20 01:39:16,4
5 42 Raf Rijswick VENLO k1hs20 01:41:35,9
 
Wedstrijd 6 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 22 Erik Verduyckt KKK k1hv20 01:30:57,9
2 18 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20 01:31:45,6
3 24 Rob Geudens KKK k1hv20 01:35:53,0
4 11 Martin Linek ESVW k1hv20 01:40:31,9
5 26 Karel Deprez KCCG k1hv20 01:42:04,0
6 16 Herman van Dooren LKC k1hv20 01:42:25,5
7 13 Rolph Overvliet Odysseus k1hv20 01:43:37,3
8 17 Marc Moens KCCG k1hv20 01:46:39,2
9 15 Nico Riemsdijk Odysseus k1hv20 01:46:41,8
10 10 Ton Deurloo TREKVG k1hv20 01:47:06,1
11 25 Philippe Moens KCCG k1hv20 01:47:23,9
12 37 Theo van de Hoek TREKVG k1hv20 01:48:23,4
13 14 Sjaak Jan Jiskoot RCC k1hv20 01:48:42,8
14 12 Ruud van der Doe TREKVG k1hv20 01:49:44,3
15 39 Erik Roorda FRISIA k1hv20 01:51:36,7
16 20 Jaap Kraaijenga RCC k1hv20 01:53:08,9
17 33 Rob van der Spaa RCC k1hv20 01:55:09,0
18 19 Leo Tetteroo RCC k1hv20 02:07:49,8
19 41 Aarnout Hamelink RCC k1hv20 02:10:34,4
 
Wedstrijd 7 - K1 Heren Surfski 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 27 Patrick Groot SurfH s1h20 01:46:49,2
 
Wedstrijd 9 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 40 Meißner; Grassow KRGB k2-20 01:29:03,9
2 28 Jonge; Tel GKV k2-20 01:39:02,4
3 38 Heuverbeke; Belloy KCCM k2-20 01:44:03,6
4 29 Marien; Wolf KCCM k2-20 01:50:30,5
 
Wedstrijd 10 - Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 35 Koen van Ginkel RCC k1t14 01:13:25,8
2 36 Raider; Krause KCWB k2t14 01:17:27,6
3 43 Rob Zuiddam - k1t14 01:36:13,8
4 32 Wouter Zuiddam Levitas c1-14 01:36:14,1
5 31 Sophie Nooteboom RCC k1t14 01:38:04,1
6 30 Jeroen Joustra RCC k1t14 01:49:22,3

Deelnemende verenigingen:

- Niet bekend
BBB BiesBoschBevers
BEATRIX EKV Beatrix
ESVW ESV-Wuppertal
FRISIA KV Frisia
GKV Groninger Kano Vereniging
KCCG Koninklijke Cano Club Gent
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
KCWB KC-WikingBochum
KKK Kastelse Kayakklub
KKYKC Koninklijke Kortrijkse Yacht & Kano Club
KRGB Kanu-Renngemeinschaft Bremen
Levitas Levitas
LKC Lierse Kajak Club
Odysseus AKV Odysseus
RCC Rotterdamsche Cano Club
SurfH Surfski Holland
TREKVG Trekvogels
VENLO Vink Venlo
Zwetplas Zwetplassers

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken