Hoofd menu
  • marathon03
  • marathon02
  • marathon05
  • marathon01

31-e RCC Rottemerenmarathon 9 sep 2018

Terug naar uitslagenlijst

 
K1 Heren Veteranen 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 33 Erwin Smids Neerpelt Watersport Club 01:35:32,5
2 36 Ed Schouten Frisia 01:37:01,0
3 31 Philippe Moens KCCG 01:43:33,2
4 32 Christophe deschamps Harelbeekse kano vereniging 01:46:08,3
5 34 Sjaak Jan Jiskoot RCC 01:49:23,5
6 35 Paul Benneker Kanowaard 01:52:00,5
7 37 Erik Roorda Keistad 01:57:18,1
8 38 Guido Van der Eecken KCCG 02:01:51,1
 
C2 Mix 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 22 Joost de Keijzer & Jen Clough RCC & Falcon CC 02:09:04,1
 
NK K2 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 2 Olaf Heijne & Pier Siersma Beatrix & Viking 01:23:50,8
2 4 Tonny Benschop. Jelle Visser EKV BEATRIX 01:33:46,6
3 1 Koen van Ginkel/Jaap Kraaijenga RCC 01:43:24,4
4 3 Joan Winter en Nico van Riemsdijk KSV Forward en kv Trekvogels 01:45:25,8
 
NK K2 Dames Senioren 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 12 Hedy Pol/Alexandra van den Elsen TWV/RCC 01:35:02,3
2 14 Plotz, Clara + Plotz, Lisa Kanufreunde 1929 e.V. Mainz-Mombach 01:41:18,8
 
NK K2 Dames Veteranen 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 9 Elly van der Voort en Esther van Lohuizen EKV Beatrix 01:41:05,9
2 11 Lisette de Boer en Francien Coster RCC en KSV Forward 01:52:07,5
3 10 Dorthe Drager & Eleanor Donoghue RCC 01:55:36,7
4 8 Astrid van Dijk en Sophie Nootemboom RCC 01:56:58,1
 
NK K2 Heren Senioren 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 7 Bram Brandjes & Jouke Witteveen Viking & RCC 01:23:49,6
2 6 Onno en Chris Hellendoorn KV Skonenvaarder 01:34:19,6
3 15 Chris Belloy - Julien Van Heuverbeecke Kccm 01:45:26,7
4 5 Wijnand en Antonio RCC 01:46:29,6
 
K2 mix 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 23 Annemie De Wolf - Rudy Marien Kccm 01:46:16,9
2 21 Iris van Bommel en Sil Hellendoorn KV Viking en KV Skonenvaarder 02:07:53,1
 
K1 Dames Senioren 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 39 Ulrike vierstraete Harelbeekse kanovereniging 01:47:18,0
 
Surfski S1 Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 51 Karel Deprez Kccg 01:43:32,0
2 55 Richard Kaudelka nvt 01:49:05,1
3 54 Rob Strigencz Vvw Hasselt 01:49:22,5
4 52 Pim IJsendoorn RCC 01:53:15,6
5 53 Raf Willems VVW Hasselt 01:55:23,3

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken