Hoofd menu
  • marathon03
  • marathon02
  • marathon01
  • marathon05

25-e RCC Rottemerenmarathon 9 sep 2012

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 3 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 52 Hedy Pol TWV k1d20-NK 01:39:27,9 +0:00:00
2 1 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20-NK 01:49:37,4 +0:10:09
3 2 Cynthia De Maeyer KCCM k1d20 01:50:06,8 +0:10:39
 
Wedstrijd 4 - K1 Heren Junioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 5 Niels Verduyckt (jun) KCCM k1hj20 01:35:53,9 +0:00:00
2 3 Koen Bax KCT k1hj20-NK 01:38:17,5 +0:02:24
3 4 Axel Uiterwaal FRISIA k1hj20-NK 01:45:50,7 +0:09:57
 
Wedstrijd 5 - K1 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 7 Jonas Saelens KSKZ k1hs20 01:24:07,2 +0:00:00
2 6 Joep van Bakel Zwetplas k1hs20-NK 01:24:07,5 +0:00:00
3 9 Bram Brandjes VIKING k1hs20-NK 01:28:23,1 +0:04:16
4 63 Arthur Hamel Sedan k1hs20 01:38:56,0 +0:14:49
5 8 Jonas VanDenBergh KCCM k1hs20 01:45:06,1 +0:20:59
6 53 Jouke Witteveen Levitas k1hs20 01:49:33,8 +0:25:27
7 50 Peter Hollebrand RCC k1hs20 01:53:36,3 +0:29:29
 
Wedstrijd 6 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 18 Erik Verduyckt KKK k1hv20 01:28:25,1 +0:00:00
2 33 Bart Stalmans NWC k1hv20 01:30:32,2 +0:02:07
3 26 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20-NK 01:31:26,5 +0:03:01
4 25 Olaf Heijne BEATRIX k1hv20-NK 01:31:30,0 +0:03:05
5 31 Bruno Jannis NWC k1hv20 01:33:24,3 +0:04:59
6 23 Onno Bokhove Euros k1hv20-NK 01:33:32,4 +0:05:07
7 22 Rob Geudens KKK k1hv20 01:38:23,4 +0:09:58
8 14 Jan Leysen KKK k1hv20 01:40:30,6 +0:12:06
9 16 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv20-NK 01:41:51,9 +0:13:27
10 12 Christophe Deschamps HKV k1hv20 01:42:44,2 +0:14:19
11 13 Koen van Ginkel RCC k1hv20 01:43:01,0 +0:14:36
12 11 Ton Deurloo TREKVG k1hv20 01:43:23,5 +0:14:58
13 19 Peter van Lishout NWC k1hv20 01:43:45,2 +0:15:20
14 28 Ivo Vrouwe RCC k1hv20 01:46:32,6 +0:18:07
15 29 Henk Brandjes VIKING k1hv20-NK 01:49:28,8 +0:21:04
16 20 Jeroen Osinga FRISIA k1hv20-NK 01:53:17,4 +0:24:52
17 21 Erwin De Smedt KCCG k1hv20 01:53:24,1 +0:24:59
18 34 Leon Beers OSSA k1hv20 01:53:36,9 +0:25:12
19 55 Chris Belloy KCCM k1hv20 01:55:55,4 +0:27:30
20 32 Roeland Smeulders NWC k1hv20 01:57:01,4 +0:28:36
21 24 Jaap Kraaijenga RCC k1hv20 01:57:39,0 +0:29:14
22 30 Mark Voogd RCC k1hv20 01:58:18,6 +0:29:54
23 10 Ruud van der Doe TREKVG k1hv20 02:00:03,5 +0:31:38
24 15 Erik Roorda Keistad k1hv20-NK 02:00:11,7 +0:31:47
25 59 Leo Tetteroo Vierwinden k1hv20 02:12:13,3 +0:43:48
17 Kristoff DeSmet De Durme k1hv20 DNS
 
Wedstrijd 7 - K1 Heren Surfski 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 36 Thijs van der Veen RCC s1h20 01:43:02,7 +0:00:00
2 38 Rolph Overvliet ODYS s1h20 01:44:11,1 +0:01:08
3 27 Ed Schouten FRISIA s1h20 01:45:41,2 +0:02:38
4 37 Barend van Herpe SurfH s1h20 01:47:37,7 +0:04:35
5 35 Sjaak Jan Jiskoot RCC s1h20 01:47:59,6 +0:04:57
 
Wedstrijd 8 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 39 Osinga; Loon FRISIA k2-20 01:34:08,8 +0:00:00
2 40 Jonge; Tel GKV k2-20 01:35:04,1 +0:00:55
3 45 Tubex; Dijck KCCM k2-20 01:39:12,9 +0:05:04
4 42 Vandepaer; Hermans KKK k2-20 01:48:19,0 +0:14:10
5 41 Mariën; Wolf KCCM k2-20 01:50:06,8 +0:15:58
6 43 Dijk; Liber RCC k2-20 01:53:38,2 +0:19:29
7 56 Nijenhuis; Lankhof FRISIA k2-20 01:54:32,8 +0:20:24
8 44 Spaa; Wit RCC k2-20 02:14:23,6 +0:40:15
 
Wedstrijd 9 - C2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 60 Langbroek; Langbroek ND c2-20 02:21:22,1 +0:00:00
2 46 Verhoef; Toll RCC c2-20 02:22:14,5 +0:00:52
 
Wedstrijd 10 - Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 62 Karin Smits VIKING k1t14 01:16:08,1 +0:00:00
2 61 Paul Clarkson RCC k1t14 01:18:14,2 +0:02:06
3 51 Arjen Olsthoorn NATSEC k1t14 01:28:30,0 +0:12:22
4 49 Ilona Roebana FRISIA k1t14 01:28:36,8 +0:12:29
5 48 Adrie Straathof FRISIA k1t14 01:29:13,3 +0:13:05
6 58 Yvette Lespineux CRBK k1t14 01:45:37,8 +0:29:30
7 57 Harm van der Meer ND k1t14 01:51:40,7 +0:35:33
8 47 Maurice van der Knaap BKC k1t14 02:23:04,2 +1:06:56
 
Wedstrijd 11 - Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 54 Pieter Helsloot FRISIA k1t20 02:02:08,4 +0:00:00
 
Wedstrijd 13 - K1 Dames NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 52 Hedy Pol TWV k1d20-NK 01:39:27,9 +0:00:00
2 1 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20-NK 01:49:37,4 +0:10:09
 
Wedstrijd 14 - K1 Heren Senioren NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 6 Joep van Bakel Zwetplas k1hs20-NK 01:24:07,5 +0:00:00
2 9 Bram Brandjes VIKING k1hs20-NK 01:28:23,1 +0:04:16
 
Wedstrijd 15 - K1 Heren Veteranen NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 26 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20-NK 01:31:26,5 +0:00:00
2 25 Olaf Heijne BEATRIX k1hv20-NK 01:31:30,0 +0:00:03
3 23 Onno Bokhove Euros k1hv20-NK 01:33:32,4 +0:02:06
4 16 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv20-NK 01:41:51,9 +0:10:25
5 29 Henk Brandjes VIKING k1hv20-NK 01:49:28,8 +0:18:02
6 20 Jeroen Osinga FRISIA k1hv20-NK 01:53:17,4 +0:21:51
7 15 Erik Roorda Keistad k1hv20-NK 02:00:11,7 +0:28:45
 
Wedstrijd 16 - K1 Heren Surfski NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 36 Thijs van der Veen RCC s1h20 01:43:02,7 +0:00:00
2 38 Rolph Overvliet ODYS s1h20 01:44:11,1 +0:01:08
3 27 Ed Schouten FRISIA s1h20 01:45:41,2 +0:02:38
4 37 Barend van Herpe SurfH s1h20 01:47:37,7 +0:04:35
5 35 Sjaak Jan Jiskoot RCC s1h20 01:47:59,6 +0:04:57

Deelnemende verenigingen

BEATRIX EKV Beatrix
BKC BKC
CRBK CRBK Brussel
De Durme KC De Durme
Euros D.K.V. Euros
FRISIA KV Frisia
GKV Groninger Kano Vereniging
HKV Harelbeke Kano Vereniging
KCCG Koninklijke Cano Club Gent
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
KCT Kano Club Tilburg
Keistad KV Keistad Amersoort
KKK Kastelse Kayakklub
KSKZ Koninklijke Sobeca Kanoclub Zwevegem
Levitas Levitas
NATSEC Natsec
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
ODYS Odysseus
OSSA OSSA
RCC Rotterdamsche Cano Club
Sedan Sedan
SurfH Surfski Holland
TREKVG Trekvogels
TWV Twentse Watersportvereniging
Vierwinden Vierwinden
VIKING K.V. Viking Amsterdam
Zwetplas Zwetplassers

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken