Hoofd menu
  • marathon05
  • marathon03
  • marathon01
  • marathon02

24-e RCC Rottemerenmarathon 4 sep 2011

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Dames Junioren 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 2 Fenna Uiterwaal FRISIA k1dj14-NK 01:17:13,4 +0:00:00
2 1 Karin Smits VIKING k1dj14-NK 01:19:55,2 +0:02:42
3 3 Naomi Westra VIKING k1dj14-NK 01:19:55,8 +0:02:42
 
Wedstrijd 2 - K1 Heren Junioren 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 62 Emiel Osinga FRISIA k1hj14-NK 01:17:10,6 +0:00:00
2 4 Axel Uiterwaal FRISIA k1hj14-NK 01:37:36,0 +0:20:25
 
Wedstrijd 3 - K1 Heren Junioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 5 Walter Kalf VIKING k1hj20-NK 01:35:09,1 +0:00:00
 
Wedstrijd 4 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 8 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20-NK 01:46:35,4 +0:00:00
2 7 Janneke Oostenrijk FRISIA k1d20-NK 01:56:13,3 +0:09:38
3 6 Marina Hermans KCCM k1d20 02:12:38,8 +0:26:03
9 Margaret Osinga TREKVG k1d20-NK DNS
 
Wedstrijd 5 - K1 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 11 Robin Koenders Zwetplas k1hs20-NK 01:28:50,6 +0:00:00
2 61 Bram Brandjes VIKING k1hs20-NK 01:29:17,4 +0:00:27
3 23 Pier Siersma VIKING k1hs20-NK 01:33:59,1 +0:05:08
4 12 Barry Gerritsen VIKING k1hs20-NK 01:35:16,3 +0:06:26
5 10 Jouke Witteveen Levitas k1hs20 01:52:46,0 +0:23:55
 
Wedstrijd 6 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 29 Erik Verduyckt KKK k1hv20 01:28:51,7 +0:00:00
2 44 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20-NK 01:31:09,0 +0:02:17
3 15 Onno Bokhove Euros k1hv20 01:32:37,4 +0:03:46
4 25 Dirk De Visscher KCCG k1hv20 01:34:00,0 +0:05:08
5 35 Boris Boomkens FRISIA k1hv20 01:34:03,6 +0:05:12
6 19 Ed Schouten FRISIA k1hv20-NK 01:34:05,2 +0:05:13
7 33 Wolfgang Pfitzenreuter Rheine k1hv20 01:36:58,2 +0:08:06
8 64 Anne Meijer FRISIA k1hv20 01:36:59,5 +0:08:08
9 39 Koen van Ginkel RCC k1hv20 01:37:01,3 +0:08:10
10 24 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv20-NK 01:38:34,6 +0:09:43
11 30 Herman van Dooren LKCA k1hv20 01:38:35,4 +0:09:44
12 38 Lennart Bal Levitas k1hv20 01:39:56,9 +0:11:05
13 42 Christophe Deschamps HKV k1hv20 01:40:12,3 +0:11:21
14 28 Sjaak Jan Jiskoot RCC k1hv20-NK 01:40:13,6 +0:11:22
15 40 Caspar Rud Olesen RYK k1hv20 01:41:36,5 +0:12:45
16 27 Ton Deurloo TREKVG k1hv20-NK 01:43:01,0 +0:14:09
17 60 Henk Brandjes VIKING k1hv20 01:44:13,4 +0:15:22
18 17 Mark Voogd RCC k1hv20-NK 01:45:13,4 +0:16:22
19 22 Jeroen Osinga TREKVG k1hv20-NK 01:47:12,4 +0:18:21
20 32 Sjef Schlappi RYK k1hv20 01:47:13,5 +0:18:22
21 43 Hans Uiterwaal FRISIA k1hv20 01:48:18,6 +0:19:27
22 14 Jaap Kraaijenga RCC k1hv20 01:49:22,4 +0:20:31
23 18 Rob van der Spaa RCC k1hv20 01:52:54,6 +0:24:03
24 58 Paul Clarkson RCC k1hv20 01:53:54,3 +0:25:03
25 20 Ruud van der Doe TREKVG k1hv20-NK 01:54:57,3 +0:26:06
26 21 Michiel Verhoef RCC k1hv20 02:06:13,0 +0:37:21
31 Peter van Lishout NWC k1hv20 DNS
41 Pierre Wuillot CRBK k1hv20 DNS
16 Alwin Schortinghuis RCC k1hv20-NK DNS
36 Pieter Helsloot (surfski) FRISIA k1hv20 DNS
 
Wedstrijd 6 a - K1 Heren Surfski 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 26 Thijs van der Veen RCC s1h20 01:39:56,2 +0:00:00
2 59 Barend van Herpe FRISIA s1h20 01:46:13,7 +0:06:17
3 34 Rolph Overvliet (Surfski) SurfH s1h20 01:46:35,4 +0:06:39
4 13 Peter Hollebrand RCC s1h20 01:48:22,1 +0:08:26
5 37 Paul Meijer DAJAKS s1h20 02:02:32,9 +0:22:37
 
Wedstrijd 7 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 63 Laarhoven; Monteny NB k2-20 01:36:02,1 +0:00:00
2 46 Tubex; Dijck KCCM k2-20 01:36:11,3 +0:00:09
3 48 Jonge; Tel GKV k2-20 01:37:34,2 +0:01:32
4 49 Marien; Wolf KCCM k2-20 01:44:19,1 +0:08:17
5 45 Heuverbeke; Cassimon KCCM k2-20 01:45:45,9 +0:09:44
6 56 Liber; Dijk RCC k2-20 01:50:12,8 +0:14:11
47 Schlappi; Beresford RCC k2-20 DNS
 
Wedstrijd 7 a - C2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 55 Langbroek; Langbroek ND c2t20 02:14:26,6 +0:00:00
 
Wedstrijd 8 - K1, K2, K4 - Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 57 Beers; Klaver; Poelgeest; Manshanden (K4) OSSA k4t14 01:12:31,6 +0:00:00
2 50 De Smedt-Persoons; De Smedt KCCG k1t14 01:19:03,3 +0:06:32
3 51 Rene van Es TREKVG k1t14 01:56:42,5 +0:44:11
4 54 Jeroen Joustra RCC k1t14 02:02:13,4 +0:49:42
 
Wedstrijd 12 - K1 Dames NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 8 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20-NK 01:46:35,4 +0:00:00
2 7 Janneke Oostenrijk FRISIA k1d20-NK 01:56:13,3 +0:09:38
9 Margaret Osinga TREKVG k1d20-NK DNS
 
Wedstrijd 13 - K1 Aspiranten NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 62 Emiel Osinga FRISIA k1hj14-NK 01:17:10,6 +0:00:00
2 2 Fenna Uiterwaal FRISIA k1dj14-NK 01:17:13,4 +0:00:03
3 1 Karin Smits VIKING k1dj14-NK 01:19:55,2 +0:02:45
4 3 Naomi Westra VIKING k1dj14-NK 01:19:55,8 +0:02:45
5 4 Axel Uiterwaal FRISIA k1hj14-NK 01:37:36,0 +0:20:25
 
Wedstrijd 14 - K1 Heren Senioren NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 11 Robin Koenders Zwetplas k1hs20-NK 01:28:50,6 +0:00:00
2 61 Bram Brandjes VIKING k1hs20-NK 01:29:17,4 +0:00:27
3 23 Pier Siersma VIKING k1hs20-NK 01:33:59,1 +0:05:08
4 12 Barry Gerritsen VIKING k1hs20-NK 01:35:16,3 +0:06:26
 
Wedstrijd 15 - K1 Heren Veteranen NK
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 44 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20-NK 01:31:09,0 +0:00:00
2 19 Ed Schouten FRISIA k1hv20-NK 01:34:05,2 +0:02:56
3 24 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv20-NK 01:38:34,6 +0:07:26
4 28 Sjaak Jan Jiskoot RCC k1hv20-NK 01:40:13,6 +0:09:05
5 27 Ton Deurloo TREKVG k1hv20-NK 01:43:01,0 +0:11:52
6 17 Mark Voogd RCC k1hv20-NK 01:45:13,4 +0:14:04
7 22 Jeroen Osinga TREKVG k1hv20-NK 01:47:12,4 +0:16:03
8 20 Ruud van der Doe TREKVG k1hv20-NK 01:54:57,3 +0:23:48
16 Alwin Schortinghuis RCC k1hv20-NK DNS

 

Deelnemende verenigingen

NB Niet bekend
BEATRIX EKV Beatrix
CRBK CRBK Brussel
DAJAKS DKD Dajaks
Euros D.K.V. Euros
FRISIA KV Frisia
GKV Groninger Kano Vereniging
HKV Harelbeke Kano Vereniging
KCCG Koninklijke Cano Club Gent
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
KKK Kastelse Kayakklub
Levitas Levitas
LKCA LKCA
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
OSSA OSSA
RCC Rotterdamsche Cano Club
Rheine WSV Rheine
RYK Ry Kajakklub
SurfH Surfski Holland
TREKVG Trekvogels
VIKING K.V. Viking Amsterdam
Zwetplas Zwetplassers

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken