Hoofd menu
  • marathon05
  • marathon02
  • marathon01
  • marathon03

22-e RCC Rottemerenmarathon 6 sep 2009

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Junioren 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 3 Niels Verduyckt KCCM k1hj14 01:24:20,5 +0:00:00
Wedstrijd 4 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 5 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20 01:46:29,0 +0:00:00
 
Wedstrijd 5 - K1 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 65 Laurens Pannecoucke Sobeka k1hs20 01:24:31,8 +0:00:00
2 8 Joep van Bakel ZP k1hs20 01:24:34,2 +0:00:02
3 9 Jonas Saelens KSKZ k1hs20 01:27:39,3 +0:03:08
4 12 Christof Mahieu KCCG k1hs20 01:29:59,3 +0:05:28
5 72 Andrew Taylor RCC k1hs20 01:42:17,1 +0:17:45
6 10 Sjaak Jan Jiskoot RCC k1hs20 01:47:57,1 +0:23:25
7 14 Mark Voogd RCC k1hs20 01:52:27,3 +0:27:55
 
Wedstrijd 6 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 20 Erik Verduyckt KKK k1hv20 01:27:40,8 +0:00:00
2 30 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20 01:27:53,9 +0:00:13
3 19 Jörg Gebhardt LUNEN k1hv20 01:28:34,2 +0:00:53
4 66 Michael Dobler KLG D k1hv20 01:30:28,6 +0:02:48
5 23 Dirk De Visscher KCCG k1hv20 01:34:09,5 +0:06:29
6 34 Ed Schouten FRISIA k1hv20 01:36:34,4 +0:08:54
7 35 Wolfgang Pfitzenreuter ECST k1hv20 01:36:44,3 +0:09:04
8 27 Boris Boomkens FRISIA k1hv20 01:36:45,1 +0:09:04
9 7 Anne Meijer FRISIA k1hv20 01:38:24,8 +0:10:44
10 75 Marc Moens KCCG k1hv20 01:40:22,2 +0:12:41
11 32 Franz Laterza KCD k1hv20 01:40:23,6 +0:12:43
12 53 Tjalling Snip ODYS k1hv20 01:40:29,9 +0:12:49
13 13 Herman van Dooren LKCA k1hv20 01:41:06,1 +0:13:25
14 25 Koen van Ginkel NATSEC k1hv20 01:42:41,2 +0:15:00
15 18 Peter van Lishout NWC k1hv20 01:43:34,1 +0:15:53
16 64 Mario Lotin Sobeka k1hv20 01:43:35,3 +0:15:54
17 26 Erwin De smedt KCCG k1hv20 01:48:25,2 +0:20:44
18 22 Nico Riemsdijk ODYS k1hv20 01:49:11,6 +0:21:31
19 29 Erik Roorda FRISIA k1hv20 01:49:41,4 +0:22:01
20 16 Barend van Herpe FRISIA k1hv20 01:50:59,0 +0:23:18
21 15 William Willems Zeeburg k1hv20 01:51:00,4 +0:23:20
22 33 Paul Clarkson RCC k1hv20 01:53:01,4 +0:25:21
23 68 Lennart Bal KBT k1hv20 01:53:03,7 +0:25:23
24 73 Armando Astudillo CRBK k1hv20 01:55:15,7 +0:27:35
25 6 Rob van der Spaa RCC k1hv20 01:58:58,1 +0:31:17
26 17 Michiel Verhoef Lekko k1hv20 02:01:49,8 +0:34:09
60 Rick Damen ZP k1hv20 DNF
 
Wedstrijd 7 - Surfski 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 39 Boyan Zlatarev NB s1h20 01:33:15,1 +0:00:00
2 55 Thomas Zachert NB s1h20 01:34:18,9 +0:01:04
3 74 Markus Perrevoort NB s1h20 01:42:15,3 +0:09:00
4 37 Julie van Heuverbeke KCCM s1h20 01:47:47,5 +0:14:32
5 69 Andreas Dobler KLG D s1h20 01:50:59,8 +0:17:45
6 36 Rolf Johannes MTVM s1h20 01:51:21,1 +0:18:06
7 45 Thijs van der Veen RCC s1h20 01:51:47,7 +0:18:33
8 40 Mario Toscani NB s1h20 01:55:21,1 +0:22:06
9 67 Martin Shaw NB s1h20 02:03:38,0 +0:30:23
10 38 Paul Meijer DAJAKS s1h20 02:04:14,8 +0:31:00
11 46 Rolph Overvliet BOCC s1h20 02:08:44,6 +0:35:30
 
Wedstrijd 8 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 42 Wim Tubex Ingrid Van Dijck KCCM k2-20 01:39:26,2 +0:00:00
2 44 Rudy Marien Chris Belloy KCCM k2-20 01:41:23,6 +0:01:57
3 43 Juliette Liber Aarnout Hamelink RCC k2-20 01:48:04,5 +0:08:38
 
Wedstrijd 9 - K1 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 51 Christophe Danlois CRBK k1t20 01:52:19,8 +0:00:00
2 54 Ilona Roebana FRISIA k1t20 02:03:19,5 +0:11:00
3 49 Peter Wolters NB k1t20 02:07:55,0 +0:15:35
4 50 Caesar Hagen De Helling k1t20 02:11:03,5 +0:18:44
5 47 Jaap Anker NB k1t20 02:15:32,9 +0:23:13
6 52 Leen en Huib Langbroek ND k1t20 02:22:12,2 +0:29:52
7 56 Harm van der Meer ND k1t20 02:25:22,5 +0:33:03
8 11 Markus Lienert DKC k1t20 02:42:42,0 +0:50:22
 
Wedstrijd 12 - K1 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 59 Jaap Kraaijenga RCC k1t14 01:20:35,0 +0:00:00
2 58 Adrie Straathof FRISIA k1t14 01:26:15,2 +0:05:40
3 4 Annelies van der Cruyssen KCCG k1t14 01:28:41,8 +0:08:07
4 61 Ruud Heijselaar TREKVG k1t14 01:30:08,8 +0:09:34
5 31 Otte Jacobs RCC k1t14 01:30:29,4 +0:09:54
6 62 Anne Klusman RCC k1t14 01:47:30,5 +0:26:55
7 57 Arend Aalbrecht (en Jan vd Kemp) Lekko k1t14 01:48:13,0 +0:27:38
RCC Rotterdamsche Cano Club
TREKVG Trekvogels
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
FRISIA KV Frisia
OSSA OSSA
KKK Kastelse Kayakklub
ODYS Odysseus
ZP Zwetplassers
NATSEC Natsec
RYK Ry Kajakklub
KKYKC Koninklijke Kortrijkse Yacht & Kano Club
BEATRIX EKV Beatrix
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
VIKING K.V. Viking Amsterdam
KCCG Koninklijke Cano Club Gent
ECST ECST Raunheim
KCT Kano Club Tilburg
VENLO Vink Venlo
Lekko Lekko
CCF Canottieri Comunali Firenze
WSVR WSV Rheintreue Düsseldorf
Sobeka Sobeka Zwevegem
LKCA LKCA
Geel Geelse Kajakvaarders
KBT Kano Branding Team Katwijk
Rheine WSV Rheine
Quovadis Quovadis Zaandam
NB Niet bekend

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken