Hoofd menu
  • marathon01
  • marathon05
  • marathon03
  • marathon02

21-e RCC Rottemerenmarathon 7 sep 2008

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 27 Mario Lotin Sobeka k1t14 01:16:13,7 +0:00:00
2 29 Mannari Gianluca CCF k1t14 01:16:17,1 +0:00:03
3 70 Martin Willems Quovadis k1t14 01:17:17,1 +0:01:03
4 51 Han Drost FRISIA k1t14 01:23:18,6 +0:07:05
5 68 Ralph Nowitzky ND k1t14 01:24:28,5 +0:08:15
6 73 Alfred Houdijk FRISIA k1t14 01:28:24,8 +0:12:11
7 45 Ruud Heijselaar TREKVG k1t14 01:30:58,8 +0:14:45
8 80 Wiets Jonkman ND k1t14 01:32:11,7 +0:15:58
9 44 Winfried van Loon RCC k1t14 01:53:45,7 +0:37:32
50 Carolien Schlappi RYK k1t14 DNF
46 Larissa Knaap RCC k1t14 DNS
47 Maurice Knaap RCC k1t14 DNS
 
Wedstrijd 2 - K1 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 55 Barend van Herpe FRISIA k1t20 01:58:37,5 +0:00:00
2 52 Rene van Es TREKVG k1t20 02:12:09,7 +0:13:32
3 49 Harm van der Meer ND k1t20 02:27:42,9 +0:29:05
56 Remko van der Lugt RCC k1t20 DNS
 
Wedstrijd 3 - K2 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 81 Axel Uiterwaal; Emiel Osinga FRISIA k2t14 01:12:10,7 +0:00:00
2 57 Fenna Uiterwaal; Astrid de Jong FRISIA k2t14 01:12:46,6 +0:00:36
3 71 Ilja van der Meer; Celine van Poppel ND k2t14 01:56:51,7 +0:44:41
 
Wedstrijd 4 - K2 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 53 Leen Langbroek; Huib Langbroek ND k2t20 02:09:19,4 +0:11:19
Wedstrijd 5 - K4 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 59 Liber; Hamelink; Spaa; Egmond RCC k4t20 01:47:50,7 +0:00:00
2 58 Poelgeest; Klaver; Manshanden; OSSA k4t20 02:02:38,3 +0:14:48
 
Wedstrijd 6 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 38 Thijs de Jong; Job Siffels FRISIA k2-20 01:36:09,1 +0:00:00
2 48 Paul Hoekstra; Frida de Raedt KCCG k2-20 01:38:23,1 +0:02:14
3 41 Wim Tubex; Ingrid Van Dijck KCCM k2-20 01:41:14,7 +0:05:06
4 37 Andre Reitmaier; Netty Reitmaier ZP k2-20 01:45:27,7 +0:09:19
5 64 Paul Clarkson; Jaap Kraaijenga RCC k2-20 01:48:57,0 +0:12:48
6 42 Ad Schlappi; Sjef Schlappi RCC k2-20 01:48:57,8 +0:12:49
7 40 Erik Heemskerk; Marianne Roest ND k2-20 01:54:33,1 +0:18:24
8 39 Marleen Roos; Margaret Osinga FRISIA k2-20 01:58:43,1 +0:27:34
 
Wedstrijd 8 - K1 Heren Junioren 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 3 Walter Kalf VIKING k1hj14 01:14:08,8 +0:00:00
 
Wedstrijd 9 - K1 Heren Junioren 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 67 Bram Brandjes VIKING k1hj20 01:29:17,3 +0:00:00
2 34 Jappe Tooten KCCM k1hj20 01:30:48,4 +0:01:31
3 2 Vincent Kalf VIKING k1hj20 01:38:30,6 +0:09:13
4 43 Leonard Wolf Rheine k1hj20 01:40:17,2 +0:11:00
72 Koen Bax KCT k1hj20 DNS
 
Wedstrijd 10 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 4 Eef de Groot VENLO k1d20 01:32:15,9 +0:00:00
2 60 Rowdy Eerde VIKING k1ds20 01:40:59,6 +0:08:44
3 6 Femke Roos FRISIA k1ds20 01:43:57,0 +0:11:41
4 8 Esther van Lohuizen BEATRIX k1dv20 01:49:10,5 +0:16:55
5 79 Marja Schlappi RYK k1d20 02:01:03,6 +0:28:48
5 Sandra Brandjes VIKING k1d20 DNS
 
Wedstrijd 11 - K1 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 14 Joep van Bakel ZP k1hs20 01:29:16,1 +0:00:00
2 78 Christof Mahieu KCCG k1hs20 01:31:39,0 +0:02:23
3 12 Tobias Korfmacher WSVR k1hs20 01:33:01,5 +0:03:45
4 10 Dries Corrijn KCCG k1hs20 01:35:55,7 +0:06:40
5 11 Pier Siersma VIKING k1hs20 01:38:54,8 +0:09:39
6 9 Christophe Deschamps KKYKC k1hs20 01:40:50,6 +0:11:34
7 33 Sjaak Jan Jiskoot RCC k1hs20 01:51:52,5 +0:22:36
8 13 Mark Voogd RCC k1hs20 01:56:13,4 +0:26:57
 
Wedstrijd 12 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 1 Erik Verduykt KKK k1hv20 01:29:17,9 +0:00:00
2 22 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20 01:32:11,1 +0:02:54
3 15 Dolph te Linde ZP k1hv20 01:37:35,4 +0:08:18
4 21 Boris Boomkens FRISIA k1hv20 01:37:38,2 +0:08:21
5 20 Peter van Lishout NWC k1hv20 01:38:43,3 +0:09:26
6 26 Steven Molman VIKING k1hv20 01:39:58,7 +0:10:41
7 62 Wolfgang Pfitzenreuter ECST k1hv20 01:40:15,9 +0:10:59
8 32 Ed Schouten FRISIA k1hv20 01:40:21,5 +0:11:04
9 31 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv20 01:40:51,6 +0:11:34
10 74 Tjalling Snip ODYS k1hv20 01:41:02,5 +0:11:45
11 35 Bert Onnekes BEATRIX k1hv20 01:41:04,7 +0:11:47
12 66 Henk Brandjes VIKING k1hv20 01:42:53,6 +0:13:36
13 69 Koen van Ginkel NATSEC k1hv20 01:43:20,0 +0:14:03
14 25 Herman van Dooren LKCA k1hv20 01:43:24,4 +0:14:07
15 36 Dirk Corrijn KCCG k1hv20 01:47:26,4 +0:18:09
16 19 Nico Riemsdijk ODYS k1hv20 01:47:29,6 +0:18:12
17 23 Ton Deurloo TREKVG k1hv20 01:47:43,5 +0:18:26
18 65 Jack Butter ZP k1hv20 01:48:06,8 +0:18:50
19 61 Theo van de Hoek TREKVG k1hv20 01:49:13,8 +0:19:56
20 75 Erwin De Smedt KCCM k1hv20 01:49:47,9 +0:20:31
21 24 Jeroen Osinga TREKVG k1hv20 01:50:31,5 +0:21:14
22 30 Hans Uiterwaal FRISIA k1hv20 01:55:34,0 +0:26:17
23 18 Lennart Bal KBT k1hv20 01:57:12,5 +0:27:55
24 17 Michiel Verhoef Lekko k1hv20 02:22:51,5 +0:53:34
77 Guido Bax Geel k1hv20 DNS
RCC Rotterdamsche Cano Club
TREKVG Trekvogels
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
FRISIA KV Frisia
OSSA OSSA
KKK Kastelse Kayakklub
ODYS Odysseus
ZP Zwetplassers
NATSEC Natsec
RYK Ry Kajakklub
KKYKC Koninklijke Kortrijkse Yacht & Kano Club
BEATRIX EKV Beatrix
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
VIKING K.V. Viking Amsterdam
KCCG Koninklijke Cano Club Gent
ECST ECST Raunheim
KCT Kano Club Tilburg
VENLO Vink Venlo
Lekko Lekko
CCF Canottieri Comunali Firenze
WSVR WSV Rheintreue Düsseldorf
Sobeka Sobeka Zwevegem
LKCA LKCA
Geel Geelse Kajakvaarders
KBT Kano Branding Team Katwijk
Rheine WSV Rheine
Quovadis Quovadis Zaandam

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken