Hoofd menu
  • marathon05
  • marathon03
  • marathon01
  • marathon02

20-e RCC Rottemerenmarathon 2 sep 2007

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Dames Junioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 62 Rowy Eerde VIKING k1djun20 01:53:39,5 +0:00:00
 
Wedstrijd 2 - K1 Heren Junioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 37 Sebastiaan Verhaagh VENLO k1hjun20 01:35:39,5 +0:00:00
1 Vincent Kalf VIKING k1hjun20 DNF
39 Sven Prochowski VENLO k1hjun20 DNF
 
Wedstrijd 3 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 4 Sandra Brandjes VIKING k1d20 01:45:23,4 +0:00:00
2 3 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d20 01:51:18,7 +0:05:55
3 2 Janneke Oostenrijk FRISIA k1d20 01:56:13,6 +0:10:50
 
Wedstrijd 4 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 9 Tonny Benschop BEATRIX k1hv20 01:30:35,5 +0:00:00
2 11 Jörg Gebhardt LUNEN k1hv20 01:30:41,2 +0:00:06
3 18 Rick Daman FRISIA k1hv20 01:30:59,2 +0:00:24
4 19 Pascal Lucker VENLO k1hv20 01:33:47,4 +0:03:12
5 7 Peter van Lishout NWC k1hv20 01:35:11,3 +0:04:36
6 6 Boris Boomkens FRISIA k1hv20 01:38:28,0 +0:07:52
7 10 Koen van Ginkel NATSEC k1hv20 01:39:42,7 +0:09:07
8 13 Jeroen Osinga TREKVG k1hv20 01:39:43,8 +0:09:08
9 14 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv20 01:39:46,1 +0:09:11
10 8 Erwin de Smedt KCCM k1hv20 01:45:29,9 +0:14:54
11 12 Hans Uiterwaal FRISIA k1hv20 01:49:44,0 +0:19:08
12 15 Iede Monster ND k1hv20 01:51:21,8 +0:20:46
13 33 Erik Heemskerk ND k1hv20 01:53:34,6 +0:22:59
14 5 Rob van der Spaa RCC k1hv20 02:02:39,6 +0:32:04
 
Wedstrijd 5 - K1 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 24 Erik Verduykt KKK k1hs20 01:29:00,9 +0:00:00
2 23 Joep van Bakel TILBURG k1hs20 01:29:01,7 +0:00:01
3 20 Mark Mertens KKYKC k1hs20 01:29:02,8 +0:00:02
4 26 Niels Hoekstra KTH k1hs20 01:29:44,3 +0:00:43
5 25 Bob Weppner VIKING k1hs20 01:35:18,3 +0:06:17
6 27 Robert Gerritsen VIKING k1hs20 01:35:29,2 +0:06:28
7 22 Pier Siersma VIKING k1hs20 01:42:24,0 +0:13:23
8 61 Brian Driaen Zwanenburg VIKING k1hs20 01:48:50,5 +0:19:50
9 28 Sjaak Jan Jiskoot RCC k1hs20 01:52:22,0 +0:23:21
10 58 Robert Armour RCC k1hs20 01:53:51,1 +0:24:50
11 21 Mark Voogd RCC k1hs20 01:57:20,6 +0:28:20
 
Wedstrijd 6 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 32 Paul Hoekstra; Frieda Hoekstra Gent k2-20 01:37:29,4 +0:00:00
2 30 Andre Reitmaier; Netty Reitmaier ZP k2-20 01:46:45,2 +0:09:16
3 31 Walter Kalf; Levi Eerde VIKING k2-20 Wordt onderzocht n.a.v. incident
 
Wedstrijd 7 - K1 Trim 20 km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 34 Cor de Jong FRISIA k1trim20 01:46:39,6 +0:00:00
2 36 Barend van Herpe FRISIA k1trim20 01:59:55,4 +0:13:16
3 41 Remko van der Lugt RCC k1trim20 02:03:31,9 +0:16:52
4 35 Peter de Wit RCC k1trim20 02:14:17,8 +0:27:38
5 60 Harm vd Meer ND k1trim20 02:14:20,0 +0:27:40
 
Wedstrijd 8 - K4 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 48 Hamelink; Liber; Loon; RCC k4-20 01:47:35,9 +0:00:00
 
Wedstrijd 12 - K1 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 56 Marcel Monteny FRISIA k1trim14 01:21:23,9 +0:00:00
2 53 Han Drost FRISIA k1trim14 01:21:49,7 +0:00:26
3 63 Erik Roorda Keistad k1trim14 01:25:51,7 +0:04:28
4 57 Ralph nowitzky ND k1trim14 01:26:32,7 +0:05:09
5 45 Ilona Roebana FRISIA k1trim14 01:27:47,6 +0:06:24
6 44 Alfred Houdijk FRISIA k1trim14 01:28:30,6 +0:07:07
7 46 Ruud Heijselaar TREKVG k1trim14 01:29:07,9 +0:07:44
8 43 Lenneke van Poelgeest OSSA k1trim14 01:31:02,6 +0:09:39
9 42 Adrie Straathof FRISIA k1trim14 01:35:39,1 +0:14:15
10 38 Victor den Haan VENLO k1trim14 01:37:32,8 +0:16:09
11 40 Rene van Es TREKVG k1trim14 02:21:23,5 +1:00:00
 
Wedstrijd 13 - K4 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 47 Uiterwaal; Jong; Woerd; Wijk FRISIA k4-14 01:11:29,6 +0:00:00
 
Wedstrijd 14 - K2 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 49 Frans Nijenhuis; Thijs Postma FRISIA k2trim14 01:21:29,1 +0:00:00
2 54 Fenna Uiterwaal; Astrid de Jong FRISIA k2trim14 01:21:44,7 +0:00:16
3 50 Hans Manshanden en ? OSSA k2trim14 01:23:37,1 +0:02:08
 
Wedstrijd 15 - K2/C2 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd Verschil
1 51 Jasper Glass; Harm Kraima (eerder gestart) TKBN k2trim20 02:08:17,2 +0:00:00
2 52 Leen Langbroek; Huib Langbroek ND C22trim20 02:23:18,9 +0:15:02
55 John Buster; Ingrid Abelskamp ND C2trim20 na tijdmeting

 

Deelnemende verenigingen
RCC Rotterdamsche Cano Club
TREKVG Trekvogels
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
FRISIA KV Frisia
OSSA OSSA
KKK Kastelse Kayakklub
KTH Kayak Team Holland
ODYS Odysseus
ZP Zwetplassers
NATSEC Natsec
KVARG KV Argonauten de Rijp
KKYKC Koninklijke Kortrijkse Yacht & Kano Club
BEATRIX EKV Beatrix
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
VIKING K.V. Viking Amsterdam
LUNEN KSC Lünen
TILBURG Kano Club Tilburg (KCT)
TKBN TKBN
VENLO Vink Venlo
Keistad KV Keistad Amersoort

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken