Hoofd menu
  • marathon03
  • marathon02
  • marathon05
  • marathon01

19-e RCC Rottemerenmarathon 3 sep 2006

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 6 Tonny Benschop BEATRIX 01:34:12
2 57 Bruno Jannis NWC 01:34:16
3 10 Dirk de Visscher GENT 01:34:33
4 12 Peter van Lishout NWC 01:37:48
5 15 Jörg Gebhardt KSCL 01:38:11
6 65 Tjalling Snip ODYS 01:39:40
7 5 Henk Uiterwaal FRISIA 01:43:10
8 2 Jacques Bracke GENT 01:45:07
9 56 Guido Bax NB 01:45:07
10 9 Nico Riemsdijk ODYS 01:46:00
11 7 Ton Deurloo TREKVG 01:46:14
12 63 Dirk Corrijn GENT 01:48:55
13 3 Koen van Ginkel NATSEC 01:49:03
14 17 Leon Beers OSSA 01:49:14
15 18 Henk Brandjes VIKING 01:49:54
16 14 Edwin Desmedt GENT 01:51:54
17 62 Gerard Grabijn FRISIA 01:53:40
18 16 Iede Monster ND 01:57:25
19 13 Theo van de Hoek TREKVG 02:01:31
20 76 Rob van der Spa RCC 02:05:42
21 4 Leen Born RCC 02:18:14
 
Wedstrijd 2 - K1 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 19 Cor de Jong FRISIA 01:51:10
2 8 Erik Heemskerk ND 02:09:35
3 26 Ilja van der Meer ND 02:19:13
4 22 Harm vd Meer ND 02:19:56
  23 Marius Bucataru RCC DNF
 
Wedstrijd 3 - K2 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 27 Paul Hoekstra; Frida de Raedt GENT 01:38:58
2 29 Netty Reitmaier; Andre Reitmaier ZP 01:46:09
3 61 Wim Tubex; van Ingrid Dijk KCCM 01:50:23
 
Wedstrijd 4 - K1 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 31 Marcel Monteny FRISIA 01:31:02
2 21 Lenneke van Poelgeest OSSA 01:32:07
3 25 Ilona Roebana FRISIA 01:32:55
4 33 Henri Straver RCC 01:37:37
5 35 Mart Gijs Visser OSSA 01:38:41
6 30 Bep Vromen SKONEN 01:44:27
7 32 Bertus Flier SKONEN 01:47:32
8 20 Boukje Klaver OSSA 01:54:08
9 34 Lenie Kievit SKONEN 01:57:11
10 64 Rene van Es TREKVG 02:04:00
 
Wedstrijd 5 - K1 heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 54 Edwin de Nijs VIKING 01:29:43
2 42 Robin Koenders ZP 01:29:46
3 38 Erik Verduykt KKK 01:29:48
4 71 Jonas Saelens KSKZ 01:29:57
5 51 Bob Weppner VIKING 01:30:52
6 41 Christophe Bracke GENT 01:31:45
7 53 Hans Meermans LKCA 01:36:03
8 37 Ed Schouten FRISIA 01:40:22
9 43 Karel Deprez GENT 01:41:49
10 48 Jeroen Osinga TREKVG 01:42:45
11 44 Lennart Bal KBTK 01:45:37
12 46 Pier Siersma VIKING 01:46:38
13 39 Rene Lover OSSA 01:46:45
14 49 Erno van Es TREKVG 01:48:50
15 36 Paul Clarkson RCC 02:00:19
16 45 Mark Voogd RCC 02:11:06
  40 Niels Felderhoff FRISIA DNF
 
Wedstrijd 6 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 55 Carola Jacobs ZP 01:36:42
 
Wedstrijd 9 - K2, K4 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 90 Egmond; Liber; Hamelink; Loon RCC 01:56:48
2 59 Frans Nijenhuis; Thijs Postma FRISIA 02:00:20
  28 Tamas Mahr; J.P. van Wijk RCC DNF
 
Wedstrijd 10 - K2, K4 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 58 Uiterwaal; Woerd; Jong; Uiterwaal FRISIA 01:15:29
2 60 Alfred Houdijk; Nivard van Wijk FRISIA 01:35:41
 
Wedstrijd 11 - K1 Heren Junioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 71 Jonas Saelens KSKZ 01:29:57
2 75 Bram Brandjes VIKING 01:36:17
3 70 Tyler van Gelder VIKING 01:36:37
4 73 Robert Gerritsen VIKING 01:36:41
5 72 Vincent Kalf DeGeuzen 01:46:01
  74 Rens Janssen VIKING DNF
Deelnemende verenigingen 2006
RCC Rotterdamsche Cano Club
TREKVG Trekvogels
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
FRISIA KV Frisia
OSSA OSSA
KKK Kastelse Kayakklub
ODYS Odysseus
ZP Zwetplassers
NATSEC Natsec
NB Niet bekend
SKONEN KV Skonenvaarder
KVARG KV Argonauten de Rijp
BEATRIX EKV Beatrix
KSKZ Koninklijke Sobeca Kanoclub Zwevegem
KCCM Koninklijke Cano Club Mechelen
VIKING K.V. Viking Amsterdam
GENT Gent
LKCA LKCA
KSCL KSC Lünen
DeGeuz De Geuzen
KBTK KBT Katwijk

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken