Hoofd menu
  • marathon05
  • marathon01
  • marathon02
  • marathon03

18-e RCC Rottemerenmarathon 4 sep 2005

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 40 Edwin de Nijs VIKING k1hs 1:28:08
2 48 Robin Koenders ZP k1hs 1:28:11
3 41 Erik Verduykt KKK k1hs 1:28:17
4 57 Bob Weppner VIKING k1hs 1:29:37
5 44 Niels Hoekstra VIKING k1hs 1:30:01
6 46 Rick Riemsdijk ODYS k1hs 1:30:55
7 62 Tobias van der Pol VIKING k1hs 1:31:35
8 43 Rob Geudens KKK k1hs 1:35:11
9 38 Pier Siersma VIKING k1hs 1:35:15
10 42 Ed Schouten FRISIA k1hs 1:38:06
11 47 Roderik Koenders ZP k1hs 1:41:45
12 45 Sander Palm DKV k1hs 1:41:46
13 39 Rene Lover OSSA k1hs 1:43:58
 
Wedstrijd 2 - K1 Heren Veteranen 20km
1 10 Dolph te Linde ZP k1hv 1:30:46
2 13 Rick Daman ZP k1hv 1:32:02
3 4 Tonny Benschop BEATRIX k1hv 1:33:58
4 58 Jannis Bruno NWC k1hv 1:35:07
5 11 Wolfgang Pfitzenreuter ECST k1hv 1:35:08
6 3 Jeroen Osinga TREKVG k1hv 1:35:51
7 19 Robert Jan van Houten FRISIA k1hv 1:39:45
8 18 Koen van Ginkel NATSEC k1hv 1:40:49
9 1 Henk Uiterwaal FRISIA k1hv 1:40:50
10 60 Tjalling Snip ODYS k1hv 1:43:17
11 17 Leon Beers OSSA k1hv 1:43:58
12 2 Gerard Grabijn FRISIA k1hv 1:44:09
13 7 Harry van Tongeren TREKVG k1hv 1:46:28
14 6 Henk Brandjes VIKING k1hv 1:46:44
15 14 Nico Riemsdijk ODYS k1hv 1:46:46
16 15 Jaap Kraaijenga RCC k1hv 1:48:32
17 5 Cor de Jong FRISIA k1hv 1:48:37
18 16 Erik Heemskerk ND k1hv 1:52:48
19 9 Alex Szirmai NB k1hv 1:54:23
 
Wedstrijd 3 - K1 Dames 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 50 Carola Jacobs ZP k1d 1:35:12
2 61 Tamara Yosef VIKING k1d 1:39:47
3 63 Sandra Brandjes VIKING k1d 1:52:20
4 51 Esther van Lohuizen BEATRIX k1d 1:52:30
5 49 Margaret Osinga TREKVG k1d 2:01:00
 
Wedstrijd 4 - K2 Mixed 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 29 Paul Hoekstra; Frieda Hoekstra GENT k2 1:35:48
 
Wedstrijd 5 - K1 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 37 Ilja van der Meer ND k1trim14 1:30:55
2 36 Henri Straver RCC k1trim14 1:34:02
3 34 Mart Gijs Visser OSSA k1trim14 1:36:45
4 8 Petra van der Hoek RCC k1trim14 1:38:14
5 59 Ot Mellema RCC k1trim14 1:43:47
6 55 Eric Hoekstra RCC k1trim14 1:44:40
7 25 Boukje Klaver OSSA k1trim14 1:49:17
8 56 Jeroen van de Ven; J.P. van Wijk ND k1trim14 2:09:01
9 32 Winfried van Loon RCC k1trim14 2:25:49
10 35 Rene van Es TREKVG k1trim14 2:27:27
 
Wedstrijd 6 - K2 Trim 14km
1 31 Herman van Huis; Han Kreuk KrommeAar k2trim14 1:23:40
2 30 Frans Nijenhuis; Thijs Postma FRISIA k2trim14 1:25:58
 
Wedstrijd 7 - K1 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 24 Rinus Visser OSSA k1trim20 1:58:46
2 27 Han Drost FRISIA k1trim20 2:05:31
3 21 Lenneke van Poelgeest OSSA k1trim20 2:05:36
4 26 Ilona Roebana FRISIA k1trim20 2:06:37
5 22 Harm vd Meer ND k1trim20 2:14:25
6 20 Alwin van der Sloot RCC k1trim20 2:14:49
7 28 Marius Bucataru RCC k1trim20 2:15:38
8 23 Albert Kampen RCC k1trim20 2:25:53
 
Wedstrijd 8 - K4 Trim 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 54 Hamelink; Liber; Veger; Vos RCC k4 1:48:53
 
Wedstrijd 9 - K4 Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Categorie Vaartijd
1 53 Oostenrijk; Woerd; Uiterwaal; Jong FRISIA k414 1:22:14

Deelnemende verenigingen 2006

RCC Rotterdamsche Cano Club
TREKV Trekvogels
ND Never Dry
NWC Neerpeltse Watersport Club
FRISIA KV Frisia
OSSA OSSA
KKK Kastelse Kayak Klub
KTH Kayak Team Holland
ODYS Odysseus
ZP Zwetplassers
NATSEC Natsec
NB Niet bekend
DKV Deventer Kanovereniging
BEATRIX EKV Beatrix
VIKING K.V. Viking Amsterdam
GENT Gent
ECST ECST Raunheim
KrommeAar Alphense Kanovereniging "De Kromme Aar"

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken