Hoofd menu
  • marathon05
  • marathon02
  • marathon01
  • marathon03

17-e RCC Rottemerenmarathon 5 sep 2004

Terug naar uitslagenlijst

 
Wedstrijd 1 - K1 Heren Senioren 20km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 44 Verduyckt Erik KKK 1:26:18
2 76 Smids Erwin NWC 1:26:22
3 45 Nijs Edwin de KTH 1:26:51
4 41 Desmet Thomas KKYKC 1:27:17
5 47 Theys Davy NWC 1:30:52
6 46 Geudens Rob KKK 1:33:20
7 42 Deschamps Christophe KKYKC 1:33:23
8 66 Cluytens Bart KCCM 1:33:23
9 50 Vrieswijk Job SKONEN 1:42:18
10 39 Boer Rogier de KVARG 1:43:36
11 49 Stoel Gerwin SKONEN 1:44:27
12 48 Hertong Johan SKONEN 1:45:33
13 40 Lover Rene OSSA 1:46:29
14 70 Ilson Paul RCC 1:50:58
15 43 Wielink Wouter van KVARG 1:53:35
16 78 Weppner Bob VIKING DNF
 
Wedstrijd 2 - K1 Heren Veteranen 20km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 16 Lishout Peter van NWC 1:28:49
2 7 Benschop Tonny BEATRIX 1:30:39
3 2 Dierckx Kurt KKK 1:30:57
4 11 Uiterwaal Henk FRISIA 1:35:20
5 3 Heselmanes Patrick KKK 1:35:22
6 79 Osinga Jeroen TREKVG 1:36:49
7 5 Leysen Seppe KKK 1:37:22
8 63 Heuverbeke Julie van KCCM 1:37:29
9 8 Ginkel Koen van NATSEC 1:37:52
10 73 Grabijn Gerard FRISIA 1:38:12
11 15 Sits Jean-Paul KVARG 1:40:06
12 10 Riemsdijk Nico ODYS 1:40:22
13 18 Beers Leon OSSA 1:44:52
14 64 Clarkson Paul RCC 1:46:35
15 4 Dierckx Ludo KKK 1:48:25
16 74 Jacobs Lo ZP 1:49:16
17 21 Uiterwaal Hans FRISIA 1:52:22
 
Wedstrijd 3 - K1 Dames 20km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 53 Jacobs Carola ZP 1:37:23
2 62 Loncke Heidi KSKZ 1:38:40
3 23 Osinga Margaret TREKVG 1:59:59
4 52 Vanderschaeghe Tine KKYKC 2:11:59
 
Wedstrijd 4 - K2 20km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 69 Hoekstra Frieda; Hoekstra Paul KTH 1:34:24
2 33 Nijenhuis Frans; Schouten Ed FRISIA 1:37:19
3 30 Monster Iede; Heemskerk Erik ND 1:37:28
4 32 Reitmaier Andre; Reitmaier Netty ZP 1:45:28
 
Wedstrijd 5 - K1 Heren Junioren Heren 14km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 55 Fieux Riquet jr. KKYKC 1:02:30
2 61 Riemsdijk Rick ODYS 1:04:02
3 58 Mertens Mark KKYKC 1:05:10
4 57 Tips Wouter NWC 1:09:02
5 9 Saelens Jonas KSKZ 1:13:08
6 56 Flier Luuc SKONEN 1:14:07
7 71 Leegwater Sjoerd ODYS 1:20:04
8 59 Gevers Hein KVARG 1:21:08
 
Wedstrijd 6 - K1 Dames Junioren 14km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 77 Huybers Annelies NWC 1:20:41
2 60 Reitmaier Annemiek ZP 1:20:43
3 54 Kuyper Chantal SKONEN 1:20:45
 
Wedstrijd 7 - K1 Trim 20km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 26 Lohuizen Esther van BEATRIX 1:56:24
2 29 Dalfsen Gerrit van RCC 1:59:42
3 31 Liber Juliette; Hamelink Aarnout RCC 2:03:08
4 24 Sloot Alwin van der RCC 2:03:16
5 6 Lover Arie OSSA 2:05:25
6 27 Bucataru Marius RCC 2:12:45
7 22 Delwel Henny RCC 2:12:59
8 28 Klaver Boukje OSSA 2:22:31
9 20 Kampen Albert RCC 2:26:35
10 51 Poelgeest Lenneke van OSSA DNF
 
Wedstrijd 8 - K1 Trim 14km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 19 Jonkman Wiets ND 1:27:54
2 67 Roebana Ilona FRISIA 1:29:57
3 34 Straver Henri RCC 1:30:19
4 68 Meer Ilja van der ND 1:32:31
5 35 Flier Bertus SKONEN 1:38:09
6 37 Vromen Bep SKONEN 1:39:18
7 38 Kievit Lenie SKONEN 1:44:15
8 36 Flier Meta SKONEN 1:45:53
9 75 Es Rene van TREKVG 2:18:57
10 65 Loon Floris van RCC 2:22:54
11 91 Abelskamp Ingrid ND DNF
12 92 Meinsma Eric ND DNF
 
Wedstrijd 9 - K4 Trim 20km
Pos Snr Naam Vereniging Vaartijd
1 72 Kruit;Meijer;Wijk;Mahr ND-RCC 2:02:58

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken