Hoofd menu
  • marathon03
  • marathon05
  • marathon02
  • marathon01

33-e RCC Rottemerenmarathon 13 sep 2020

Terug naar uitslagenlijst

 
K2 Heren Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 31 Marcel Paufler + Martin Schubert KRG Bremen 01:22:51,2
2 25 Daan Cox + Baud Kums NWC Pelt 01:22:51,7
3 29  Dominik Fink + Florian Schreiber Kanu Ring Hamm 01:28:41,8
4 27 Milan Dekker + Rik te Linde KV de Zwetplassers 01:28:42,7
5 28 Tonny Benschop + Lionel Csilik EKV Beatrix 01:28:43,2
6 23 Tycho Roorda + Jouke Witteveen RCC 01:33:30,3
7 30 Jan Kunze + Kim Runde (K2 mix) Kanu Ring Hamm 01:40:24,9
8 26 Cyril Combreau + Jaap Kraaijenga RCC 01:41:55,9
9 24 Maik Hogesteger + Joost Schrieks Levitas 01:49:14,9
  32 Onno Hellendoorn + Sil Hellendoorn Skonenvaarder DNS
 
K2 Heren Masters 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 42 Jan Laenen + Erik Verduyckt Kastelse Kayak Klub 01:30:38,8
2 41 Erwin Smits + Gert Loomans NWC Neerpelt 01:33:19,9
3 33 Chris Hellendoorn + Pier Siersma Skonenvaarder+Viking 01:33:56,2
4 35 Luc Verduyckt + Bruno Jannis NWC Neerpelt 01:39:40,3
5 18 Stien Verlinden + Marian Sârbu (K2 mix) KCCM  01:39:57,4
6 38 Nico van Riemsdijk + Leon Beers  Trekvogels Kanowaard 01:43:55,4
7 34 Paul Clarkson + Rob van der Spaa RCC 01:47:50,7
8 36 Bert Bouma + Leo Tetteroo RCC 01:48:03,9
  37 Marco van Noort + Hans Smits Bollenboys DNS
  39 Koen Verminnen + Davy Theys NWC Neerpelt DNS
 
K2 Heren Junioren 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 13 Pepe Osterhoff + Paul Richwien Kanu RIng Hamm 01:00:20,1
2 12 Sipko Metselaar + Sietse Kuyper Argonauten+Forward 01:02:12,3
  14 Jasper Kappert + Lars Reurink Skonenvaarders DNS
 
K2 Dames Junioren 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 7 Iris van Bommel + Odette Latestijn van Voorst Viking+Beatrix 01:01:11,0
2 9 Luna Recjkmann + Merle Gerwin Kanu Ring Hamm 01:01:13,4
 3 10 Naja Haarhoff + Rosi Middendorf Kanu Ring Hamm 01:01:14,0
4 11 Indira Haarhoff + Merle Tadday Kanu Ring Hamm 01:04:39,8
  8 Flora Rategui Richter + Hjördis Sommer KRG Bremen DNS
 
K2 Dames Senioren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1  16 Febe Timmermans + Ann Vlassak NWC Neerpelt 01:38:24,1
2  15 Lisa Plötz + Clara Plötz Paddlergilder Kaiserslautern 01:38:27,3 
3  17 Caroline Fink + Neele Gerwin  Kanu Ring Hamm  01:46:38,5
 
K2 Dames Masters 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1  20 Eef Haaze + Alexandra van den Elsen  EKV Beatrix+RCC 01:40:28,5
2  22 Esther van Lohuizen + Elly Onnekes EKV Beatrix 01:42:36,7
3 19 Francien Koster + Lisette de Boer  KSV Forward+RCC 01:51:14,1
4 21 Sophie Nooteboom + Astrid van Dijk RCC 01:55:35,9
 
K2  Trim 14km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 6 Serge Schmidt + Jean Harpes  Kayak Club Hesper 01:02:23,2 
2 5 Inge Meeuwissen + Tamara Verpoorten NWC Neerpelt 01:12:32,7
 
C2 Heren 20km
Pos. Snr. Naam Vereniging Vaartijd
1 1 Joost de Keijzer + Martijn de Niet RCC+Levitas 02:04:19,5
2 2 Michiel Verhoef + San van der Meulen AKV Kromme Aar+indiv. 02:43:01,1
  3 Lwai Idries + Björn van Buuren   DNS
  4 Leen Langbroek + Marcel Pfaff NeverDry DNS
 

Contact

Rotterdamsche Cano Club
Kralingse Plaslaan 133
3062 CD Rotterdam
IBAN: NL 69 INGB 0000115275
kvk 40342815
 

Deze site gebruikt alleen technische cookies die nodig zijn voor een goede werking. Deze cookies worden aan het einde van de browser sessie verwijderd.

Afdrukken